TODO
Jump to navigation
Jump to search
- Make a visual chart of an example cost analysis: tractor+attachments(~$7000) -> CEB(~$1500) -> bricks(fuel cost) = workshop building(~$50,000 value)-(cost of other materials used) then show projected recursion with pyrolysis and sawmill added to the equation.